Z nami osiągniesz Swój wymarzony CEL !

Jak wygląda plan działania ?

Wywiad i Analiza

Dokładny wywiad i analiza składu ciała pozwoli nam poznać Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne. Wspólnie określimy Twój wymarzony cel jaki pragniesz osiągnąć.

Program treningowy

Dopasujemy program treningowy oparty o elektrostymulacje EMS oraz trening personalny-Pilates, które uzupełniają się i dają szybkie i spektakularne efekty zarówno zgrabnej, wytrenowanej sylwetki jak i poprawiają świadomość wzorców ruchowych i komfort życia codziennego.

Plan żywieniowy

Konsultacje i indywidualny plan żywieniowy, który otrzymasz pomoże Ci w osiągnięciu wymarzonego celu, poprawi samopoczucie. Nauczymy Cię zdrowych nawyków żywieniowych, które nie muszą być straszne, trudne i kosztowne . Dieta już nie będzie się kojarzyć tylko z głodówką.

Opieka i Motywacja

Wspólnie łatwiej osiągnąć CEL, dlatego pomożemy pobudzić Cię do działania. Jesteś od początku pod opieką trenera personalnego, który na bieżąco analizuje Twoje rezultaty. Dbamy o modyfikację diety/ treningu aby była dostosowana do Ciebie i twojego trybu życia co pozwoli nam doprowadzić Cię do celu.