Zespół Body Revolution Studio

AGATA BARTOLEWSKA – Jestem instruktorem rekreacji ruchowej od 2007r. Od najmłodszych lat towarzyszy mi sport, taniec i śpiew. Moim celem jest promocja ZDROWEGO I AKTYWNEGO STYLU ŻYCIA aby czuć się dobrze w swoim ciele. Swoje doświadczenie z aktywnym stylem życia nabrałam będąc wieloletnim managerem fitness klubu oraz instruktorem fitness.

Obecnie jestem właścicielem Body Revolution Studio, w którym prowadzę  innowacyjne treningi EMS, treningi personalne i Pilates zarówno na macie jak i na maszynach typu: Reformer, Cadillac, Spine Corector, Wunda Chail, Lader Barell.

Osobiście biorę udział w wielu amatorskich zawodach : maratonach rowerowych , biegach przeszkodowych, triathlonach czy turniejach w squash’a … mieszam różne dziedziny sportu i stara się tym samym namawiać ludzi do wspólnych przygotowywań, traktowania aktywności jako przyjemność a nie jako przymus.

Na co dzień wiele osób pyta mnie jak zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak wytrzymać z rygorystyczną dietą. Dlatego też między innymi zaczęłam organizować akcje typu metamorfozy czy też aktywne wyjazdy – Power Girl Fit Camp , którymi zachęcam do wspólnej pracy nad własnymi słabościami. Staram się wspierać, motywować, pokazywać, że małymi krokami można osiągnąć swój wymarzony cel.

ZUZANNA NOWAK – Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, pediatrycznym i sportowym. Tytuł magistra otrzymałam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, ukończyłam również studia podyplomowe związane z żywieniem osób aktywnych fizycznie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Swoją wiedzę cały czas rozszerzam uczestnicząc w wielu kursach związanych z tematyką szeroko pojętego zdrowego stylu życia.
W swojej praktyce stosuję podejście holistyczne do pacjenta. Skupiam się na przyczynie, nie tylko na objawie. Ze mną zmienisz swoje nastawienie do diety!

 

 

 

IZABELA NOWAKJestem trenerem personalnym, instruktorem kettlebell, masażystką – naturoterapeutą. Od kilku lat pomagam osiągać różne cele treningowe. Swoją edukację rozpoczęłam od szkoleń ukierunkowanych na trening oraz dietetykę i suplementacja w sportach sylwetkowych, szczególnie kobiecej sylwetki. Jednak większość osób, z którymi współpracowałam były to osoby zmagające się z dolegliwościami bólowymi, wymagające rehabilitacji ruchowej i współpracy z fizjoterapeutą. Przez ostatnie dwa lata zaczęłam poszerzać swój warsztat w tym właśnie kierunku, ludzkie ciało i umysł jeszcze bardziej zaczęły mnie fascynować. Dzięki tej wiedzy oraz doświadczeniu mogę skutecznie pomóc zarówno przygotować swoją sylwetkę na ważne dla Ciebie wydarzenie, pozbyć się uciążliwego bólu pleców od komputera jak i wrócić do sylwetki sprzed ślubu lub zrobić formę życia. Prywatnie – uwielbiam kawę, mojego kota, góry i morze, czas aktywnie spędzony na łonie natury oraz chwile lenistwa z kubkiem kakao, dobrą książką i odrobiną magii

KATARZYNA JAWORSKA – Jestem fizjoterapeutką (absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie), instruktorką fitness, trenerem personalnym oraz szkoleniowcem w Akademii Zdrofit. W swojej praktyce od wielu lat umiejętnie łączę terapię z treningiem. W Body Revolution Studio prowadzę treningi EMS oraz zajęcia zdrowy kręgosłup, które bazują na prawidłowych wzorcach ruchowych. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, z którymi regularnie zdobywam kolejne dwutysięczniki w Tatrach.